FERPA
Sepetim

Ferpa Hakkında

  Kemal Özhan tarafından 1981 yılında İstanbul'da kurulan Ferpa bir aile şirketidir. Önce İstanbul ve Antalya, ardından Almanya, İngiltere şubelerini açarak yurtdışında da hizmet vermeye devam etmektedir.
  1992 yılından beri fermuar, lastik, elcik üretimi yapan Ferpa aynı zamanda çeşitli ürünleri ithal etmektedir.
   Ferpa şubelerinin tamamı, toptan ve perakende  tüm talepleri karşılayabilmek için depo/mağaza şekinde hizmet vermektedir.
  2017 yılında Online satış mağazasını da açan Ferpa; hem sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kendisini yenilemiş, hem de ürün çeşitliliğini artırarak Dünya genelinde hizmet vermeye başlamıştır.
  Müşterilerimize fermuar, lastik, biye, makine aparatları ve parçaları, çıtçıt, iğne, dikiş malzemeleri, terzi malzemeleri & hobi ürünleri, konfeksiyon malzemeleri, astar, tela, çanta aksesuarları, gelinlik malzemeleri, perde malzemeleri ve iplik çeşitlerini toptan ve perakende olarak sunmaktayız. Aksesuar modasını ve gelişmelerini tüm dünyada yakından takip edip, müşterilerimizle paylaşmaktayız. Ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerin hepsi kalite ve kullanım testlerinden geçmekte olup, dünya standartlarına uygundur.

  Ferpa ailesi olarak; ürün çeşitliliğini çoğaltmak, müşterilere ilk elden kaliteli ürünü sunmak, aynı kalitede hizmet vermek ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ilk önceliğimiz olmaktadır. Bu misyonla çıktığımız yolda sektörün çeşitliliğini, en kaliteli sistemle üretip, sunmak bizim motivasyon kaynağımızdır.