Menü
Sepetim

Micro Fine Kılçık Takma Aleti

Micro Fine Kılçık Takma Aleti
Açıklama
Kılçık nedir, Ne işe yarar, nerelerde kullanılır? Kılçık; naylon, ince, kullanım yerine göre belirli uzunluklarda olan, iki ucu stoplu bir tutma-birleştirme malzemesidir. İğnesi olan bir tabancası vardır. İğnenin delebileceği her yerde kullanılabilir.Ne işe yarar?Kalıcı olmayan, elle rahatlıkla koparılması gereken yerlerde, hızlı tutturma ve şekil verme aracı görür. İşi tamamen birleştirme ve tutturmadır.Kullanım yerleri nerelerdir?*Çorap fabrikalarında 1 çifti birleştirmek için kullanılır. Genelde 10 mm- 15 mm kullanılır. *Ürünlerin üzerine takılan, marka Kart etiket veya uyarı etiketlerinde kullanılır. 35 mm-75 mm arası ebatlar tercih edilir. *Gelinlikçiler etekleri toplayıp katman verecekleri veya boncuk dikecekleri yerleri kılçıkla belirler, istedikleri görüntüyü aldıklarını düşündüklerinde, dikişle veya boncukla sabitlerler.5 mm uygundur. Kumaş kalınlığına göre 7 mm de kullanılabilir. *Gelin başı ve türban tasarımında kullanılır. 4.4 mm veya 5 mm kılçıklar kumaşın inceliğine ve hassasiyetine göre tercih edilir. İpekler, ipek satenler için 4.4 mm tercih edilirken, tüller ve kalın satenler için 5 mm uygundur. kılçık tabancası kısa iğnelidir. İğnesi ve kılçığı oldukça incedir. 5mm ve 4mm kılçık ile kullanılabilir. Platinium 1. kalite üründür. Gelinlik Tülü, Türban, Eşarp Kumaşı, Perde ve Takım Elbise Hassas Kumaşlarda Kullanılmaktadır.
Micro Fine Kılçık Takma Aleti

Gelinbaşı ve Gelinlik Yapımı İçin Özel Olarak Üretilmiştir.

155,00₺
  0 ürün satıldı.

  Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi


  HIZLI ve GÜVENİLİR KARGO
  Kargo firmaları ile yapılan gönderimlerde, ortalama teslim süresi 3 iş günüdür.


  TESLİMAT DETAYLARI

  • 200 TL altındaki siparişleriniz için 12.50 TL  tutarında bir gönderi ücreti ödersiniz. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
  • Ferpa.net’ten satın almış olduğunuz ürünlerin kargo teslim süresi 1-2 iş günüdür.
  • Gün içerisinde 16:00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler, 1 gün sonra işleme alınır. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir. 
  • Ödeme seçeneği, Havale/EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın FERPA FERMUAR SAN. TİC. hesaplarına ulaşması ve siparişlerin onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.
  • Resmi tatil ve hafta sonu günleri “3 günde teslimat” kapsamı dışındadır.