Sepetim

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişleriniz, havale seçeneğiyle alınmış ürünlerde banka onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.


Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.


Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından FERPA.NET garantisi ile size teslim edilecektir.


Siparişleriniz YURTİÇİ Kargo ile güvenli bir şekilde gönderilecektir.


Ferpa.net‘ten yaptığınız tüm yurt içi alışverişlerde kargo ücreti 29.90 TL olarak sabitlenmistir. 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.


Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Ferpa.net’e iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.


FERPA.NET online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoğu tükenebilmektedir.


Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda mevcut degil ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (Otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.